Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Naujienos

2024 m. fejerverkų ir fejerverkų produktų užsakymo mugė demonstruoja naują fejerverkų ir fejerverkų pramonės produktyvumo kokybę

Balandžio 19–21 d. Liuyang City Plaza vyko 2024 m. fejerverkų ir fejerverkų gaminių užsakymo mugė, kurioje visapusiškai buvo pristatomi nauji fejerverkų ir petardų pramonės produktai ir technologijos.640

Fejerverkų rajono stende matome, kad fejerverkų eksponatai apima įvairias kategorijas, tokias kaip sveikinimo kriauklės, kombinuoti fejerverkai, purškiamos gėlės, iešmo karoliukai, trynimo pistoletai ir pan. Turtingos ir įvairios kategorijos suteikia verslininkams įvairų pasirinkimą ir visapusiškai patenkina jų pirkimo poreikius.IMG_0268IMG_0270

„Po metų mes ir toliau rengiame 2024 m. fejerverkų ir fejerverkų gaminių užsakymo mugę, siekdami toliau padėti Liuyang žaisti „World Fireworks Capital“ prekės ženklą, padidinti Liuyang Fireworks matomumą ir reputaciją, toliau vadovauti pramonės plėtrai ir visapusiškai. skatinti vartotojų gyvybingumą.

  „Renginio organizaciniam komitetui atsakingas asmuo pristatė, surengtą pernai tuo pačiu laikotarpiu, 2023 m. fejerverkų pramonės užsakymų mugę, scena pasiekė ketinimą užsakyti 685, sandoris siekė 1.757 milijardo juanių, iš viso pritraukiant 32,000 tūkst. žmonių į įvykio vietą pasižiūrėti parodos.

IMG_0267IMG_0269

  Kaip visame pasaulyje žinomas „Kinijos fejerverkų gimtasis miestas“, pastaraisiais metais Liuyang ir toliau skatino fejerverkų pramonės saugumą, protingą, ekologišką transformaciją ir modernizavimą, naujos našumo kokybės kūrimą, siekiant pabrėžti pramonės ypatybes, paspartinti. kuriama intensyvi gamybinė, standartizuota, saugi ir kontroliuojama moderni fejerverkų pramonės sistema, tūkstantmečiui fejerverkų įpurškiama daugiau „Sudėtyje yra mokslo kiekis“.

  Dabartinėje užsakymų mugėje iš viso buvo sukurta speciali parodų zona, fejerverkų zona, mašinų zona, bendras kabinų skaičius beveik 200, apimančių fejerverkų gaminių gamybą, fejerverkų mašinų gamybą, eksploatavimą ir pardavimą, pažangius tyrimus ir plėtrą, pakavimą ir spausdinimą. , fejerverkų planavimo, vaizdo stebėjimo ir kitos fejerverkų pramonės grandinės.

  Tuo pačiu metu ši užsakymų mugė ir antrasis Xiang Gan meno fejerverkų kvietimas turnyras vyko tuo pačiu metu, "dieną pamatyti parodą, naktį mėgautis fejerverkais" trimačiu efektu, bet ir toliau vairuos Liuyangą. Miestas, nakties ekonomika ir kultūros bei turizmo vartojimas.


2024-04-23