Visos kategorijos

Pagrindinis puslapis>Naujienos>Įmonės naujienos

Prasidėjo atgalinis skaičiavimas iki kinų Naujųjų metų atostogų

Vyriausybei paskelbus apie gamybos sustabdymą per Pavasario šventę, fejerverkų gamybos gamyklos pateko į atgalinio skaičiavimo etapą. Visas fejerverkų gamybos procesas bus baigtas 30 m. sausio 2024 d. 17:00, o visas kitas procesas - vasario 19 d., 00:2.

111

2222

Palyginti su praėjusiais metais, gamyklos uždaromos viena savaite anksčiau. Vyriausybei kontroliuojant fejerverkų gamybą, siekdama užtikrinti saugumą, fejerverkų gamybos laikas buvo labai sutrumpintas. Gamybos nutraukimas apima didelius nacionalinius renginius, vietines konferencijas, aukštos temperatūros šventes, oficialias šventes ir kt. Įprastas gamybos laikas per metus yra tik apie 260 dienų.

3333

Tuo pat metu intensyvus pardavimų vidaus rinkoje augimas lėmė dvigubą spaudimą eksportuotiems fejerverkams, todėl daugelis produktų, kurių produkcijos vertė mažesnė, palaipsniui buvo pašalinami. Ilgą vartojimo laiką ir sudėtingus procesus turinčių produktų kainos taip pat pradėjo kilti aukštyn.

4444

Nepaisant daugelio išorinių nekontroliuojamų veiksnių, mūsų įmonė taip pat palaiko glaudžius ryšius su gamykla, kad išlaikytų stabilų produktų tiekimą. Galiausiai linkiu kiekvienam draugui laimingų kinų Naujųjų metų!

图片 6_ 副本


2024-01-26